Bizi daha yakından tanıyın

ehliyet kursu hakkında

yeni Binyıl sürücü kursu Hakkında

27 yıllık deneyim İle Sürücü Kursu

Yeni Binyıl Sürücü Kursu hakkında bilgi vererek başlayalım. 1999 yılında kurulduk. 2000 yılında sürücü kursumuz Ankara’da faaliyetlerine başladı. Faaliyetlerimize başladığımız günden beri profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda direksiyon hocalarımızın hepsi alanında son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Kurucumuz teknik öğretmen Cemal Kılıç’ın bu sektörde kurmuş olduğu 2.motorlu taşıtlar sürücü kursudur. Sürücü kursu sektörüne bire bir ders standartlarını ilk getiren ve uygulayan firmayız. Bu yüzden sizlere en iyi eğitimi vermeyi amaçlıyoruz.

Bu anlamda sektörde her zaman yeniliklere açığız ve her gelişmeyi takip ediyoruz. 2003 yılında motosiklet şubemizi açarak A2 sınıf eğitimleri vermeye başladık. 2015 yılında eklenen yeni sınıflar sonucunda A1 ehliyet, A ehliyet ve B otomatik ehliyet sınıfları eklendi. 2001 yılından beri Ankara’nın kalbinde, Kızılay’ın merkezi ve işlek caddesinde dolmuş ve otobüs duraklarına 2 dakika mesafede bulunan kursumuzla hizmet vererek sürücü adaylarını en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Bu yüzden hedefi sadece ehliyet aldırmak olmayan ömür boyu güvenli sürüş becerisi kazanmış sürücüler yetiştirmekteyiz.

Sürücü adaylarımızı sadece ehliyete değil trafiğe de hazırlıyoruz.

sürücü kursu hakkında
Sınav başarısı en yüksek araçlarımız ile her zaman yanınızdayız.

modern Sürücü Kursu Eğitimi Ve başarı

Gelişen ve değişen teknoloji ile bizde kendimizi her alanda yeniliyor ve bundan dolayı öğrencilerimize en modern eğitim teknikleri ile çağdaş bir direksiyon ve ehliyet eğitimi sunuyoruz. Simülasyon sistemimiz ile sadece direksiyon başında değil simülasyonlar ile de sizi direksiyon sınavına hazırlıyoruz. Ayrıca yaptığımız ehliyet deneme sınavları sürücü kursumuzda bulunan direksiyon hocaları tarafından hazırlanmaktadır ve sınavda karşınıza çıkabilecek sorular ile bire bir örtüşmektedir. Bu deneme sınavları sayesinde ehliyet sınavına daha rahat hazırlanarak ehliyet sınavında başarılı olmanızı amaçlıyoruz. Amacımız sizi iyi sürücüler olarak trafiğe hazırlamak ve ehliyet sınavından başarı ile geçmenizi sağlamaktır. Bu yüzden hocalarımız aklınıza takılan tüm ehliyet sorularına 7/24 destek vermektedir.

Ayrıca direksiyon sınavında gelişmiş filomuzda bulunan son model araçlar kullanılmaktadır. Özellikle araç filomuzda bulunan araçların bakımları sürekli olarak yapılmaktadır. Bu yüzden öğrencilerimize daha iyi bir deneyim sunmaktayız. Öğrencilerimizin mutluluğunu önemsiyoruz bu yüzden sadece başvuru sürecinde değil diğer süreçlerde de 7/24 destek sunuyoruz. Ehliyet sınavına çalışırken kafalarına takılan her soruyu bire bir hocalarına telefon açarak veya mesaj atarak sorabiliyorlar. Bu yüzden Ankara’da ehliyet sınavlarında en yüksek başarı oranlarından birine sahibiz. Sürücü kursumuzu arayarak istediğiniz zaman bizim hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ya da dilerseniz bizi bire bir ziyaret ederek sınıflarımızı ve eğitim alacağınız yerleri görebilirsiniz. Sürücü kursumuz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

13750+

sürücü Adayı

%100

memnuniyet

7/24

destek hattı

27

yıllık Tecrübe