sürücü kursu kadromuz

Sürücü kursu kadromuz-Ekibimizle tanışın


cemal kILIÇ (sürücü kursu kadromuz)

Kurucu

İlk olarak 1952 yılında Urfa’da doğmuştur. İlkokulu Urfa Halfeti ilçesinde okumuştur. Orta okul Gaziantep Nizip Okulu ardından Mehmet Rüştü Uzel Endüstri meslek lisesi  .1973 yılında yüksek teknik öğretmen okuluna girdi. Bununla birlikte 1980 yılında Sakarya 1. Endüstri meslek lisesinde göreve başladı. 1983-85 2. Endüstri meslek lisesinde görev yaptı. 1985 tarihinde Ankara Gazi endüstri meslek lisesi göreve başlayıp, aynı kurumdan 2004 yılında emekli oldu. Böylelikle sektöre 1990 yılında Gökçe sürücü kursu ile girdi. 1995 yılında ilk sürücü kursunu Kaplıca motorlu taşıtlar sürücü kursu olarak açtı. Son olarak 1999 yılında ikinci sürücü kursu Yeni Binyıl motorlu taşıtlar sürücü kursunu açtı. Bu yüzden sürücü kursu kadromuz  ile beraber halen aktif olarak işletmeciliği devam etmektedir.

Serkant kILIÇ

Motosiklet Hocası

İlkokul Ankara Gazi Osman Paşa ilkokulunda tamamladıktan sonra. Orta okul için İsviçre Biel Mühlefeld Schule ‘ a gitmiştir. Liseyi hayatını Ankara Anadolu lisesinde devamında ise aynı şehirde Hacettepe Üniversitesinde Maden mühendisliği okumuştur. Aynı zamanda 2000 yılından beri direksiyon usta öğreticisi olarak 22 yıldır kurumumuzda hizmet ekibimizin lideridir.

Mustafa Can TOPRAK

Sosyal Medya ve Ehliyet İşlemlerinden Sorumlu

İlkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 2019 Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandı. Üstelik aktif olarak mühendislik eğitimi devam etmekte. Özellikle mühendisliğin yanında tasarım , animasyon ve fotoğrafçılıkla ilgili.

suat ATİK

Direksiyon Hocası

İlk ve orta Ankara’da tamamdı. Ardından Çankaya Ticaret Lisesi’ni ve Ankara Üniversitesini bitirmiştir. Bununla birlikte 28 yıldır profesyonel olarak direksiyon hocalığı yapmaktadır. Son olarak birebir derslerdeki başarısı ile yıllardır kurumumuzda başarıyla çalışmakta ve bu yüzden her geçen gün daha fazla sürücü adayı yetiştirmektedir.

sürücü kursu kadromuz

Kısacası sürücü kursumuzla alakalı daha fazla bilgi için tıklayın.

Sürücü kursu iletişim sayfası için tıklayın.