misyon ve vizyon

Misyon

Sürücü kursu misyon ve vizyon olarak Yenibin Yıl ehliyet kursu demek yenilikçi, eğitimci, çağdaş ve yaratıcı olmak demektir. Amacımız insanlara en iyi ehliyet ve direksiyon eğitimini vererek insanları trafiğe en iyi şekilde hazırlamak. Kursumuzu ilk açtığımız 1999 yılından bu yana Ankara’daki tüm sürücü adaylarını sürücü kursumuzda en iyi şekilde trafiğe ve ehliyet sınavlarına hazırlıyoruz. Sadece direksiyonda değil, modern ve son teknoloji sınıflarımızda da en iyi eğitimi hedefliyor ve bunun için sürücü adaylarımızı hazırlıyoruz. Bir sürü öğrencimizden aldığımız olumlu yorumlar ve referanslar ile bu işi en iyi yapanlardan olduğumuzu biliyor ve daima kalitemizi yükselterek en iyi sürücü kursu olmaya çalışıyoruz. Hedefi sadece Ehliyet aldırmak olmayan, ömür boyu güvenli sürüş beceri kazanmış sürücüler yetiştirmek. En değerli yoldaşlarımızdan birisi olan uzman direksiyon hocası kadromuz ile koşulsuz sürücü adayı memnuniyetini sağlamak, direksiyon sınavı ve ehliyet sınavı müfredatı kalite standartları çerçevesinde eğitim yaparak trafiğin ve sürücülerin güvenilir ve seçkin elçisi olmak.

Misyonlarımızdan birisi; insanların bir sürücü kursundan beklediği her şeyin olduğu bir yer inşa ederek, Ankara’nın en sürücü adayı odaklı sürücü kursu olmaktır. Yenibin Yıl sürücü kursunda bizim misyonumuz; herkesin pratik bir şekilde her araba ve motosikleti sürebileceği, tüm dünyada Ankara’ya sürücü adayına önem veren bir sürücü kursu eğitim anlayışı getirmektir. Adayların her türlü sorun ve sorularına cevap bulmak hedeflerimizden biridir. Teorik ve direksiyon eğitimlerimizde alanımızda en iyisi olmayı amaçlıyoruz. Sürücü adaylarımızın memnuniyeti bizim en büyük amaçlarımızdandır. Onların kursumuza güven duymasını sağlıyor. Ve sadece öğretmen- öğrenci ilişkisi değil, her anlamda yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bizler öncelik olarak öğrenci memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Yapılan eleştiriler ya da eksiklikler doğrultusunda kendimizi her anlamda yeniliyoruz.

Hedef kitlemiz 18 yaşını doldurmuş ehliyet almakta bir engeli bulunmayan Ankara’ da bulunabilecek herkestir. Ehliyet almak isteyen herkes sürücü kursumuza başvurarak ehliyetlerini hızlı ve pratik şekilde alabilirler. Daha detaylı bilgi almak için sürücü kursumuza gelerek veya telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Sürücü Kursu Vizyon

Sürücü kursu misyon ve vizyon olarak Yeni Binyıl Ehliyet Kursu adaylarımızın sadece sınavdan geçmesi değildir. Aynı zamanda kendilerini en iyi şekilde trafiğe de hazırlamalarıdır. Bu bağlamda sektöre getirdiğimiz bire bir ders formatı ile en yüksek ehliyet sınavı başarısını yakaladık. Hem de trafiğe çıkmaya hazır binlerce sürücü yetiştirdik. Modern, yenilikçi ve çağdaş eğitim veren sürücü kursumuz trafik kültürünü tüm öğrencilerine aşılar. Adaylarımızın öğrenme güçlüğü yaşamadan en basit şekilde araba ve motosiklet süreceği firma olma hedefindeyiz. Bu bağlamda Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen sürücü kursu olma hedefindeyiz. En modern ehliyet ders müfredatını uzman kadro ile birleştirerek geniş kitlelere ulaşabilmek istiyoruz. Vizyonumuz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

sürücü kursu misyon ve vizyon
Müşteri Memnuniyetinin Ötesi Referans Yaratmak

Müşterilerimizin yani sürücü adaylarımızın memnuniyetine ve eğitimlerine çok önem veriyoruz. Yenilikçi eğitim metotları, deneme sınavları, son müfredata göre hazırlanmış kitabımız ile başarılı olmalarını sağlıyoruz. Çünkü en iyi reklam referanslarımız sayesinde olandır.

Verimliliği Arttırmak

Verimliliğimizi sürekli arttırmak istiyoruz. Bu yüzden simülatör eğitimimiz ile adayları sadece direksiyonda değil sanal ortamda da araba sürmeye hazırlıyoruz. Son müfredata uygun kitabımızın içinde binlerce soru bulunmasını sağlıyoruz. Ayrıca yaptığımız deneme sınavları ile bire bir sınav ortamını yaratıyoruz.

Kurumsal Değerler

Kurumsal olarak en büyük değerimiz Ankara’nın en başarılı sürücü kursu olmak. Bu bağlamda en modern eğitimi vermektir. Bu yüzden direksiyon hocalarımız düzenli aralıklarla seminerlere katılırlar. Ve sektördeki yıllarca süren tecrübelerini de kullanarak en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktadır.

Sürücü Kursu Pazarındaki Gücü Korumak

27 yıllık deneyim ile Ankara’nın en köklü sürücü kurslarından birisiyiz. Ayrıca eğitim tekniklerimiz sayesinde Ankara’nın başarı oranı en yüksek kursuyuz. Amacımız gücümüzü her geçen gün daha ileriye taşıyarak sürücü adaylarının en iyi eğitimi almasını sağlamak.

Yönetim Kurulu Faaliyet Esasları

Ayrıca yönetim kurulumuz düzenli yaptığı toplantılar ile sürücü adaylarının dilek ve şikayetlerini değerlendirmekte. Ayrıca güncel müfredat ve haberler incelenerek bu konuda gerekli adımlar atılmaktadır.