yeni binyıl sürücü kursuna en çok sorulan sorular?

Sürücü Kursu Sık Sorulan Sorular

Neden yeni binyıl sürücü kursunu seçmeliyim ?

Sektördeki 27 yıllık deneyimi ile Yeni Binyıl Sürücü Kursu sektördeki en köklü sürücü kurslarından birisi olmakla beraber sektöre bire bir eğitim formatını getirmiş ve bu sayede ehliyet sınavlarında en yüksek başarıyı yakalamıştır. Sürücü Kursu Sık Sorulan Sorular sayfasında bulamadığınız tüm sorular için bizi arayabilir veya buraya tıklayarak diğer sorulara bakabilirsiniz.

Yeni Binyıl Sürücü Kursunu diğer kurslardan ayıran ne ?

Direksiyon derslerimizi 60 dakika üzerinden işleyerek (diğer kurslarda 40-50 dakika civarı oluyor) adaylarımızın daha çok araba kullanmasını sağlıyoruz. Ayrıca müfredata uygun ders kitabımız tamamen sınav odaklı hazırlandığı için sizi sınava en iyi şekilde hazırlıyor. Sınavdan önce size yaptığımız deneme sınavları sayesinde de en iyi şekilde tamamen hazırlanmanızı sağlıyoruz.

direksiyon dersleri kaç saat sürecek ?

Toplam 14 saat direksiyon ve 2 saat simülasyon eğitimi olacaktır. Başka kursların aksine dersler 60 dakika üzerinden işlenecek ve 1 ders saati olarak 60 dakika alınacaktır. Bu yüzden bizimle iletişime geçin ve fırsatlardan yararlanın.

ehliyet alırken gerekli belgeler nelerdir?

İstenilen belgeler aşağıda yazılmıştır fakat sizin sadece nüfus cüzdanınız , 2 adet vesikalık fotoğraf ve sağlık belgesi ile sürücü kursumuza gelmeniz yeterlidir. Diğer tüm belgeleri biz sürücü kursumuzda sizin yerinize alıyoruz. Ayrıca sağlık belgenizi sağlık ocaklarından, vesikalık fotoğrafınızı ise bizim tavsiye ettiğimiz fotoğrafçılardan alabilirsiniz.

  • Kimlik Belgesi
  • Sürücü Sertifikası (Elektronik ortamda sistemden kontrol edilmektedir.)
  • Öğrenim Belgesi, yurtdışından alınan öğrenim belgelerinin noter tasdikli tercümesi
  • Sürücü Sağlık Raporu
  • Sürücü belgesi değerli kâğıt ve harç bedeli, vakıf payı
  • 1 adet biyometrik fotoğraf
  • Kan grubunu belirtir belge veya yazılı beyan
  • Adli Sicil Belgesi (Elektronik ortamda sistemden kontrol edilmektedir.)
ehliyet fiyatı nedir ?

Ehliyet fiyatları devletin belirlediği alt limitlere göre sürekli değişiklik gösterir. Bu yüzden yapmanız gereken kursumuzu ziyaret ederek veya telefonla arayarak bizimle iletişim kurmanızdır.

Sürücü Kursu Sık Sorulan Sorular sayfasında bulamadığınız tüm sorular için bizi arayabilir veya buraya tıklayarak diğer sorulara bakabilirsiniz. Sürücü Kursu Sık Sorulan Sorular

Tüm sorularınız için her zaman sürücü kursumuzu arayabilirsiniz